Zapraszam wszystkich kochających jogę na wspólny wyjazd ponownie w Góry Izerskie do Biorezydencji. To klimatyczne stare miejsce położone w pięknej okolicy w pełnym zieleni i spokoju uroczym miejscu. BioRezydencja to SPA dla ducha i ciała, mieszczące się w nastrojowych, odrestaurowanych wnętrzach najstarszego domu w Świeradowie Zdroju. Obiekt prowadzony jest przez dwójkę niezwykłych braci, którzy sami kochają naturę i życie zgodne z jej rytmem.

Biorezydencja jest miejscem, gdzie spokój i piękno natury w oprawie czterech pór roku naturalnie współbrzmi z praktyką, medytacją,
odpoczynkiem oraz ciepłem przebywania w grupie. Przepięknie urządzone apartamenty oraz wyborna kuchnia wegetariańska i wegańska, prozdrowotna, w której główną rolę grają ekologiczne, sezonowe i regionalne produkty.

Podczas czterech dni skoncentrujemy się na ciele, umyśle i oddechu, aby połączyć je w harmonii. Uwolnimy spięte ciała i przepełnione myślami umysły by poczuć się lepiej. Dwa razy dziennie będziemy praktykować jogę, każdego ranka i wieczora sesja medytacji. Doświadczysz głębokiego relaksu i jogi snu. Czekają Cię dwa obszerne warsztaty z pozycji jogi (asan).
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania, gdyż modyfikację dają możliwość uczestnictwa każdemu.

https://biorezydencja.pl/

Prowadzę zajęcia mieszając style Hatha , Vinyasa i Ashtanga Yoga dając uczestnikom różnorodność.
Rozpoczynamy w czwartek 17.09.2020. Przyjazd i zakwaterowanie godz.16, praktyka jogi godz.18, a kończymy w niedzielę 20.09.2020 obiadem o godz.14.

Jeśli chcesz poznać i otworzyć się na nowe możliwości jakie daje joga oraz poznać siłę płynącą z praktyki zapraszam do zapisów.

CENA:
790,- zadatek 400,- wpłata do 31.05.2020
850,- zadatek 400- wpłata po 31.05.2020
Pozostała kwota do dnia 31.08.2020

Wpłata zadatku gwarantuje miejsce. Zadatek jest bezzwrotny.
Nr konta:
Nottinghill Anna Majdańska
39 1160 2202 0000 0002 9972 6901

Zapisy na info@yogaflow.pl , fb yogaflow lub tel.512 199 575

Anna Majdańska – międzynarodowy nauczyciel jogi, posiadająca certyfikat uznany na całym świecie YOGA ALLIANCE 500 RYT. Nauczyciel Hatha/Vinyasa, Ashtanga, Power oraz Yin yoga. Zakochana w jodze od wielu lat.
Doskonaląca swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli, aby przekazywać pradawną naukę jogi w jak najlepszy sposób. Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z emocjami i technik przywracania ciała i umysłu do równowagi. Joga dla niej jest powrotem do domu, aby odnaleźć swój wrodzony potencjał miłości, wrażliwości na drugiego człowieka i spokoju ducha.