Zapraszam Cię na wyjazd w góry do magicznego miejsca, gdzie czas się zatrzymuje dla Ciebie. To moment, kiedy odstawiasz troski, zmartwienia i problemy. Gdzie umysł cichnie, a serce mówi. To czas z najpiękniejszą osobą jaką jesteś Ty. To podróż w odkrywanie kim naprawdę jesteś i po co tu jesteś. To doświadczanie siebie w pełni swojej istoty. W towarzystwie wspaniałych osób, gdzie zadziewa się magia połączenia pięknych energii odkrywamy najciemniejsze miejsca nas samych, by uwolnić się już od iluzji na temat samego siebie.

To moment, gdzie oddychasz głęboko i pozwalasz sobie na rozluźnienie. To czas, gdzie życie zaczyna płyną w Twoją stronę. To doświadczanie swojego ciała, gdzie poprzez praktykę jogi odkrywasz swoje potencjały. To najcenniejszy czas ze sobą w pięknej przestrzeni w tu i teraz.

Zapraszam Cię w tą podróż w głąb siebie, by razem Ciebie odkrywa, w najlepszych do tego warunkach, miejscu i przestrzeni.

Każdego dnia będę przeprowadzać Twoje ciało w rytmie oddechu przez dwie praktyki jogi – rano i wieczorem. Zatopisz się w codziennych sesjach oddechowych i doświadczysz medytacji o świcie i zachodzie słońca, a magiczna joga nidra zabierze Cię w głęboką podróż do siebie.

Będzie czas na rozmowy, ognisko i wędrówki po górach.
Oferta skierowana do 15 osób kochających ciszę, spokój i dobre towarzystwo.

Sesje energetyczne
Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z uzdrawiającej sesji indywidualnej ze mną, opierającej się na pracy z energią poprzez wykorzystanie różnych technik energetycznych, by uzdrowić te obszary Twojego życia w których przepływ życiowej energii jest zablokowany.
Zakres sesji (masaż energetyczny, rozmowa – uzdrawianie duchowe)
Sesja trwa 90 min. Koszt: 250 PLN. W trakcie wyjazdu odbędą się maksymalnie 4 sesje
(1 sesja w ciągu każdego dnia).

Miejsce : Dom Jesionów w Kotlinie Kłodzkiej
https://domjesionow.pl

Czas: 26-30.08.2020
Zakwaterowanie od g. 14.00

Koszt: 1100 PLN (nocleg z wyżywieniem)
I wpłata (zadatek) – 500 PLN do dnia 15.07.2020 r.
II wpłata – 600 PLN do dnia 05.08.2020 r.

Ilość miejsc: 15
Wpłata zadatku gwarantuje miejsce.

W PRZYPADKU ZMIANY USTAWY W ZWIĄZKU Z WIRUSOWĄ SYTUACJĄ, JEŚLI WARSZTAT BĘDZIE MUSIAŁ BYĆ ODWOŁANY, ZWRACAMY WPŁATĘ ZADATKU.

Nr konta:
Nottinghill Anna Majdańska
39 1160 2202 0000 0002 9972 6901

Zapisy na info@yogaflow.pl , fb yogaflow lub tel.512 199 575

Anna Majdańska – międzynarodowy nauczyciel jogi, posiadająca certyfikat uznany na całym świecie YOGA ALLIANCE 500 RYT. Nauczyciel Hatha/Vinyasa, Ashtanga, Power oraz Yin yoga. Nauczyciel medytacji i technik relaksacji. Nauczyciel duchowy i terapeuta energetyczny. Zakochana w jodze i rozwoju duchowym od wielu lat.
Doskonaląca swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli, aby przekazywać pradawną naukę jogi w jak najlepszy sposób. Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z emocjami i technik przywracania ciała i umysłu do równowagi. Joga dla niej jest powrotem do domu, aby odnaleźć swój wrodzony potencjał miłości, wrażliwości na drugiego człowieka i spokoju ducha.