Kochani 🙂

Po raz kolejny już zapraszam Was na wyjazd ze mną i jogą. Będziemy praktykować jogę, medytować zatrzymując się w chwili, oczyszczać ciało i umysł oddechami, dużo rozmawiać i wspólnie spędzać czas.

Uwolnimy spięte ciała i przepełnione myślami i problemami umysły od napięć i blokad, które są przyczyną wielu chorób. Znajdziemy chwile relaksu i radości.

Odkryjemy niekończące się pokłady naszej wewnętrznej mocy i wyślemy niejedno marzenie

Każdy wyjazd jest inny. Każdy wyjazd jest magiczny, każdy wyjazd jest niepowtarzalny, a to za sprawą połączenia jak zawsze wspaniałych ludzi. Bo miejsce tworzą ludzie. Dlatego zapraszam Cię na tą podróż w głąb siebie

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania, gdyż modyfikację dają możliwość uczestnictwa każdemu.

Będziemy mieszkać w pięknym, komfortowym i kameralnym miejscu W otoczeniu lasów z bezpośrednim dostępem do jeziora o krystalicznie czystej wodzie
DOM Łowyń, położony bezpośrednio nad jeziorem ma stanowić odskocznię od codzienności. To dobra energia, przestronne wnętrza i kuchnia pełna smaku.
DOM Łowyń mieści się 30 km od autostrady A2, 75 km od lotniska (Poznań)

CENA
całość 720,-
zadatek 400,- (do końca lipca 2019)
Wpłata zadatku w terminie gwarantuje miejsce.

Przyjazd: Piątek od. Godz. 14.00 (napoje i owoce na powitanie, a wieczorem kolacja)
Wyjazd: Niedziela do godz. 14.00 ( po obiedzie)
Cena obejmuje:
5 sesji jogi
medytacje
warsztat z pozycji jogi
masaż tajski
zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami
pełne wyżywienie wegetariańskie (3 posiłki, deser, napoje)

Szczegółowy plan otrzymasz na miejscu 🙂

Ilość miejsc: 16

Nr konta:
Nottinghill Anna Majdańska
39 1160 2202 0000 0002 9972 6901

Dojazd we własnym zakresie.

Prowadząca : Anna Majdańska – międzynarodowy nauczyciel jogi, posiadająca certyfikat uznany na całym świecie YOGA ALIANCE 500 RYT. Nauczyciel Hatha/Vinyasa, Ashtanga, Power oraz Yin yoga. Zakochana w jodze od wielu lat. Doskonaląca swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli, aby przekazywać pradawną naukę jogi w jak najlepszy sposób. Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z emocjami i technik przywracania ciała i umysłu do równowagi. Joga dla niej jest powrotem do domu, aby odnaleźć swój wrodzony potencjał miłości, wrażliwości na drugiego człowieka i spokoju ducha.