Kochani,

Po raz kolejny już zapraszam Was na wyjazd ze mną i jogą. Będziemy praktykować jogę, medytować zatrzymując się w chwili, oczyszczać ciało i umysł oddechami, dużo rozmawiać i wspólnie spędzać czas.

Każdy wyjazd jest inny. Każdy wyjazd jest magiczny, każdy wyjazd jest niepowtarzalny, a to za sprawą połączenia jak zawsze wspaniałych ludzi. Bo miejsce tworzą ludzie. Dlatego zapraszam Cię na tą podróż w głąb siebie

Praktyka jogi w systemie Vinyasa i Ashtanga Vinyasa joga – dynamiczna joga.
Ceglarnia to bajeczne miejsce z niesamowitą atmosferą. Położone godzinę drogi od Poznania . Pokoje dwu i trzyosobowe z łazienkami. Niepowtarzalna kuchnia wegetariańsko/wegańska.

Zapraszam.

CENA
całość 640,-
zadatek 300,- (do końca listopada 2019) Reszta do końca grudnia

Wpłata zadatku w terminie gwarantuje miejsce.
Zapisy : info@yogaflow.pl

Przyjazd: Piątek od. Godz. 16.00
Wyjazd: Niedziela do godz. 14.00
Cena obejmuje:
sesje jogi vinyasa,ashtanga,nidra,yin
medytacje
wieczorny relax
zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami
pełne wyżywienie wegetariańskie (3 posiłki, napoje)

Szczegółowy plan otrzymasz na miejscu.

Ilość miejsc: 20

Nr konta:
Nottinghill Anna Majdańska
39 1160 2202 0000 0002 9972 6901

Dojazd we własnym zakresie.

Prowadząca : Anna Majdańska – międzynarodowy nauczyciel jogi, posiadająca certyfikat uznany na całym świecie YOGA ALIANCE 500 RYT. Nauczyciel Hatha/Vinyasa, Ashtanga, Power oraz Yin yoga. Zakochana w jodze od wielu lat. Doskonaląca swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli, aby przekazywać pradawną naukę jogi w jak najlepszy sposób. Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z emocjami i technik przywracania ciała i umysłu do równowagi. Joga dla niej jest powrotem do domu, aby odnaleźć swój wrodzony potencjał miłości, wrażliwości na drugiego człowieka i spokoju ducha.