Zapraszam na jogowy Dzień Kobiet w Winnym Dworku w Górzykowie woj.lubuskie. Winny Dworek to romantyczny hotel w Regionie Zielonogórskim. Dworek, zbudowany w stylu XIX- wiecznego klasycyzmu, usytuowany jest w jednej z najpiękniejszych winnic, historycznym miejscu upraw winorośli nad Pradoliną Odry. to miejsce, gdzie czas wolniej płynie. Przesiąknięte historią, otulone pięknem natury, z dala od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu. Magia tego miejsca Cię oczaruje.

W cudownym gronie kobiet będziemy praktykować jogę, medytować ,by wyciszyć umysł, oddychać, by być w tu i teraz wspólnie dzieląc się rozmowami i kobiecą energią. Czeka nas spacer po winnicy i wieczorna sauna w SPA. Królewskie pokoje i bajeczna kuchnia sprawi, że te weekend będzie wyjątkowy, bo Ty jesteś wyjątkowa! Zaczynamy 6.03.20 godz.15 – zakwaterowanie w pokojach, praktyka jogi godz.18, a kończymy 8.03.20 obiadem około godziny 14.

http://www.winnydworek.pl/o-nas/

CENA
750,- zadatek 400,-
Wpłata zadatku gwarantuje miejsce. Zadatek jest bezzwrotny.
Nr konta:
Nottinghill Anna Majdańska
39 1160 2202 0000 0002 9972 6901

Zapisy na info@yogaflow.pl , fb yogaflow lub tel.512 199 575

Anna Majdańska – międzynarodowy nauczyciel jogi, posiadająca certyfikat uznany na całym świecie YOGA ALLIANCE 500 RYT. Nauczyciel Hatha/Vinyasa, Ashtanga, Power oraz Yin yoga. Zakochana w jodze od wielu lat.
Doskonaląca swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli, aby przekazywać pradawną naukę jogi w jak najlepszy sposób. Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z emocjami i technik przywracania ciała i umysłu do równowagi. Joga dla niej jest powrotem do domu, aby odnaleźć swój wrodzony potencjał miłości, wrażliwości na drugiego człowieka i spokoju ducha.