MOC KOBIETY – 4 DNI – WARSZTATY o sile energii żeńskiej i kobiecości, jak z niej korzystać, jak stać się bardziej czującą i kochającą, jak kreować swoje najlepsze życie.
WYJDZ Z ROLI DZIEWCZYNKI I KSIĘŻNICZKI I STAŃ SIĘ PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ.
Wiele kobiet zaczyna przebudzać się do swojej mocy, gdyż nie jest tajemnicą, że kobiety są dziś niedoceniane w domu, w pracy, jak również w relacjach. Zbyt wiele z nas jest w stanie wojny z własnym ciałem i odłączone od siebie. Nie kochają siebie, chorują i są nieszczęśliwe. Brak im energii, uśmiechu i radości życia. Ich życie jest jednym wielkim cierpieniem.
Moc Kobiety to jej energia żeńska, która czuje i kocha. To nasza siła sprawcza i potężna energia, którą schowałyśmy pod warstwami bólu i upokorzenia. Przestałyśmy czuć i zamknęłyśmy swoje serca.
W każdej kobiecie drzemie ogromna siła, bogactwo dobrych instynktów, moc twórcza oraz odwieczna mądrość i intuicja. Taka jest nasza natura czasem spokojna czasem nieprzewidywalna, spontaniczna, roztrzepana, kochająca, troskliwa, miękka i empatyczna.
Potrzeba dużo emocjonalnego zaangażowania i determinacji, aby ponownie nauczyć się otwierać serce, zwłaszcza jeśli doświadczenia naszego życia sprawiły, że przez długi czas pozostawało ono zamknięte.
Bycie w swojej energii to prawdziwa wolność. To miękkość, to czucie, to intuicja. Odkrywając swoją prawdziwą naturę stajesz się Królową życia. Dopiero wtedy czujesz swoją Boską Moc, a Twoi najbliżsi stają się szczęśliwsi, bo gdy mama, kobieta, córka, żona podejmuje pracę nad sobą zdrowieją całe rodziny.
Zapraszam Cię na czterodniowy warsztat dla kobiet.
Chcę otulić Cię troską i pokazać że masz wpływ na swoje życie.
Podczas warsztatu zajmiemy się :
* Obudzeniem w sobie dzikości kobiecości, byś poczuła wolność i radość życia
* Nauczysz się jak korzystać ze swojej żeńskiej energii, by tworzyć piękne szczęśliwe związki
* Oczyścisz seksualność i obudzisz kreatywność, by tworzyć z pasją i czerpać z tego zyski
* Wzmocnisz najsilniejsze pole serca oczyścisz z bólu przeszłości, byś mogła kochać prawdziwie i szczerze siebie, swoje dzieci, męża, partnera, ludzi i świat
* Połączysz się ze swoim ciałem z jego mądrością, byś była uważna na jego sygnały ostrzegawcze jako profilaktykę zdrowia
* Aktywujesz wewnętrzną kobietę i mężczyznę, aby twoje relacje z mężczyzną były boskim tańcem
TYLKO TY masz realny wpływ na swoje życie, TYLKO TY podejmujesz ostateczna decyzje, TYLKO TY możesz kreować życie tak jak Chcesz, bo TYLKO TY masz tę moc.
WYJDZ Z ROLI DZIEWCZYNKI I KSIĘŻNICZKI I STAŃ SIĘ PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ
 
Pragnę Cię zaprosić na te warsztaty, gdzie poprzez ciało i oddech będziemy wchodzić do podświadomości w poszukiwaniu tego co nas blokuje. W bezpiecznej atmosferze zrozumienia w kobiecym kręgu, będziesz mogła usłyszeć siebie i zrzucić ogrom blokad, przekonań i uwarunkowań. Podczas sesji jogi kundalini podniesiesz poziom pozytywnej energii, a wieczorami ukoję Twój system nerwowy uzdrawiającymi dźwiękami mi tybetańskich.
 
 
Zapraszam Cię serdecznie.
Miejsce: „Poza schematem” 40 km od centrum Warszawy gmina Nasielsk
* To minimalistyczny dom o 100 letniej tradycji
* wśród łąk i pól,
* nieskazitelność wód,
* energia lasu
* Cudowne wegańskie jedzenie
* Wspólna przestrzeń
 
 
PLAN WARSZTATÓW:
Czwartek 15.09.2022
15:00 przyjazd
17:00 przywitanie, otwarcie warsztatu, medytacja z intencją na warsztaty i delikatna joga
19:30 kolacja
20:00 koncert mis i gongów z aromaterapią
Piątek 16.09.2022
7:30 medytacja
8:00 poranna joga każdy poziom
9:30 śniadanie
Czas wolny
13:00 krąg kobiet
14:30 obiad
15:30 relaks prowadzony z aromaterapią
17:00 krąg kobiet
18:00 joga kundalini dla każdego
19:00 kolacja
20:00 medytacja z bębnem
Sobota 17.09.2022
7:30 medytacja
8:00 poranna joga każdy poziom
9:30 śniadanie
Czas wolny
13:00 krąg kobiet
14:30 obiad
15:30 joga nidra (relaksacja) z aromaterapią
17:00 krąg kobiet
19:00 kolacja
20:00 taniec intuicyjny (zabierz luźną sukienkę)
Niedziela 18.09.2022
7:30 medytacja
8:00 poranna joga każdy poziom
9:30 śniadanie
Czas wolny
12:00-14:00 Medytacja końcowa – zamknięcie warsztatów
14:30 obiad i wyjazd do domu
Koszt:
1299pln, (zadatek 600)
Ilość miejsc ograniczona zadatek gwarantuje miejsce
Wpłata na konto :
Nottinghill Anna Majdańska 39 1160 2202 0000 0002 9972 6901
 
Zapisy :
[email protected]
512 199 575
Prowadząca: Anna Majdańska Yogaflow.pl
Jestem nauczycielką jogi i technik relaksacji. Pracuje różnymi metodami terapeutycznymi oraz Recall Healing Totalnej Biologi docierając w głąb podświadomości. Pracuje z ciałem, umysłem i duszą. Podchodzę do człowieka holistycznie. Jestem holistyczną terapeutką, joginką, weganką, uzdrowicielką, szamanką, dobrą wróżką, przyjaciółką przyrody i każdej kobiety. Kocham ludzi i proste życie. Kieruje się w życiu sercem i uczciwością wobec siebie i innych. Dużo czuje i więcej widzę z przestrzeni niedostępnych dla oczu. Odbieram świat zmysłami, by móc przekazać informację płynące z wyższych wymiarów. Od wielu lat jestem w rozwoju duchowym, doświadczam, kreuje i manifestuje życie z najwyższych wibracji serca. Uczę jak żyć w zgodzie ze sobą, by tworzyć raj na ziemi. Zapraszam Cię na spotkanie ze mną.