Zapraszam wszystkich kochających jogę na wspólny wyjazd tym razem do Antoniowa w Górach Izerskich. „Biały Dom” jest miejscem, gdzie spokój i piękno natury w oprawie czterech pór roku naturalnie współbrzmi z praktyką, medytacją, odpoczynkiem oraz ciepłem przebywania w grupie. Przepięknie urządzone pokoje 2/3 osobowe z łazienkami oraz wyborna kuchnia wegańska.

Sekretem kuchni jest różnorodność. Zdrowa i urozmaicona kuchnia wegańska obejmuje owoce, warzywa, dużo zielonych liści, produkty pełnoziarniste, orzechy, nasiona i rośliny strączkowe uzupełnione o nierafinowane produkty olejowe, takie jak konopie, len i orzech kokosowy. Do dyspozycji gości jest gorąca woda oraz szeroki wybór herbat: czarnych, zielonych, owocowych i ziołowych.

Podczas czterech dni skoncentrujemy się na ciele, umyśle i oddechu, aby połączyć je w harmonii. Uwolnimy spięte ciała i przepełnione myślami umysły by poczuć się lepiej. Dwa razy dziennie będziemy praktykować jogę, każdego ranka i wieczora sesja medytacji. Doświadczysz głębokiego relaksu i jogi snu. Czekają Cię dwa obszerne warsztaty z pozycji jogi (asan).
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, na każdym poziomie zaawansowania, gdyż modyfikację dają możliwość uczestnictwa każdemu.

Prowadzę zajęcia mieszając style Hatha, Vinyasa i Ashtanga Yoga dając uczestnikom różnorodność. Rozpoczynamy w czwartek 7.05.2020. Przyjazd i zakwaterowanie godz.16, praktyka jogi godz.18, a kończymy w niedzielę 10.05.2020 obiadem o godz.14.

Jeśli chcesz poznać i otworzyć się na nowe możliwości jakie daje joga oraz poznać siłę płynącą z praktyki zapraszam do zapisów.

CENA:
760,- zadatek 400,- wpłata do 29.02.2020
820,- zadatek ,400- wpłata po 29.02.2020

Wpłata zadatku gwarantuje miejsce. Zadatek jest bezzwrotny.

Nr konta:
Nottinghill Anna Majdańska
39 1160 2202 0000 0002 9972 6901

https://bialydom.pl

Zapisy na [email protected] , fb yogaflow lub tel.512 199 575

Anna Majdańska – międzynarodowy nauczyciel jogi, posiadająca certyfikat uznany na całym świecie YOGA ALLIANCE 500 RYT. Nauczyciel Hatha/ Vinyasa, Ashtanga, Power oraz Yin yoga. Zakochana w jodze od wielu lat. Doskonaląca swoje umiejętności u najlepszych nauczycieli, aby przekazywać pradawną naukę jogi w jak najlepszy sposób. Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z emocjami i technik przywracania ciała i umysłu do równowagi. Joga dla niej jest powrotem do domu, aby odnaleźć swój wrodzony potencjał miłości, wrażliwości na drugiego człowieka i spokoju ducha.